W niedalekiej przyszłości umiejętność programowania należeć będzie do elementarnych wymagań w procesie szukania pracy, o czym świadczy prężnie rozwijający się i różnorodny świat IT.

 

Proponowane przez nas zajęcia wychodzą na przeciw tym wymaganiom. Programowanie w Pythonie,  to forma, która nada się zarówno dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem, jak i tych którzy znają już podstawy programowania i pragną poszerzyć swoją wiedzę o najpopularniejszy programistyczny język świata.

Python to potężny lecz łatwy w nauce język programowania

Początki nauki programowania powinny być proste i intuicyjne. Istotnym więc jest wybranie odpowiedniego do tego celu języka, który pozwoli zarówno na szybkie przyswojenie wiedzy, jak i da w przyszłości podstawy do nauki innych języków.

Idealnym kandydatem jest dynamicznie obiektowy interpretowalny język Python, który dzięki swojej przejrzystej budowie jest jednym z najpopularniejszych i najprostszych języków do nauki programowania dla dzieci.

PROSTA SKŁADNIA

JĘZYK EKSPRESYWNY

KONKRETNA UMIEJĘTNOŚĆ ZAWODOWA

INTUICYJNA BUDOWA SKRYPTÓW

POPULARNY JĘZYK

ŁATWO DOSTĘPNE DYSTYBUCJE

Zajęcia w sposób naturalny pozwalają dziecku na zrozumienie podstawowych struktur języka i elementarnych pojęć programistycznych.

Dzieci podczas zajęć ucza się:

download