Drodzy Rodzice!

Informacje o tymczasowym zawieszeniu zajęć stacjonarnych przekazaliśmy Państwu drogą SMS-ową oraz mailową. Nadal nie wiemy jak długo ta sytuacja będzie trwała…

Tymczasem mijają kolejne dni spędzone w domu. Zawsze jednak możemy wybrać jak spędzimy ten czas, aby się nie nudzić.🙂

Chcemy, aby dzieci mogły pożytecznie spędzać czas poza szkołą, ciągle się rozwijać, bawić się i eksperymentować ze zdobywaną wiedzą!

W związku z tym intensywnie pracujemy, aby kontakt naszych trenerów programowania z uczniami (na chwilę obecną – z wybranymi grupami) mógł odbywać się online! 🙂

Już wkrótce przekażemy Państwu dokładną instrukcję łączenia się do lekcji online oraz odpowiednie programy, z których korzystamy podczas zajęć.

Pozdrawia cały Zespół Mania Programowania!


DK Wiktoria
os. Zwycięstwa 125

poniedziałek
17:00 – 18:00

Biblioteka Plewiska
ul. Grunwaldzka 612A

co drugi tydzień
czwartek
17:00 – 18:00


Klub Malucha Mieszko
os. Lecha 43

środa
17:00 – 18:00


DK Wiktoria
os. Zwycięstwa 125

poniedziałek
15:00 – 16:00

DK Stokrotka
ul.Cyniowa 11

poniedziałek
17:00 – 18:00

Biblioteka Plewiska
ul. Grunwaldzka 612A

wtorek
16:45 – 17:45

Klub Kopernik
ul. Galileusza 8

wtorek
16:30 – 17:30

DK Orle Gniazdo
os. Lecha 43

środa
15:40 – 16:40

Szkoła Podstawowa nr 74
ul. Trybunalska 17

czwartek
15:30 – 16:30


Szkoła Podstawowa nr 74
ul. Trybunalska 17

czwartek
16:30 – 17:30

Klub Brzozy
os. Rusa 110

czwartek
16:30 – 17:30

Szkoła Podstawowa nr 61
Szczepankowo 74

piątek
13:30 – 14:30

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
os. Kosmonautów 111

piątek
15:15 – 16:15

DK Na Skarpie
os. Piastowskie 104

piątek
16:00 – 17:00


DK Wiktoria
os. Zwycięstwa 125

poniedziałek
16:00 – 17:00

Klub Kopernik
ul. Galileusza 8

wtorek
17:30 – 18:30

Klub Brzozy
os. Rusa 110

czwartek
15:30 – 16:30


Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
os. Kosmonautów 111

piątek
14:15 – 15:15

DK Na Skarpie
os. Piastowskie 104

piątek
17:00 – 18:00


DK Wiktoria
os. Zwycięstwa 125

poniedziałek
16:00 – 17:00

DK Stokrotka
ul.Cyniowa 11

poniedziałek
16:00 – 17:00

Klub Kopernik
ul. Galileusza 8

wtorek
17:30 – 18:30


DK Orle Gniazdo
os. Lecha 43

środa
16:45 – 17:45

Klub Brzozy
os. Rusa 110

czwartek
17:40 – 18:40

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
os. Kosmonautów 111

piątek
15:30 – 16:30


DK Stokrotka
ul.Cyniowa 11

sobota
09:00 – 11:00



DK Wiktoria
os. Zwycięstwa 125

poniedziałek
17:00 – 18:00

DK Stokrotka
ul.Cyniowa 11

poniedziałek
18:00 – 19:00


Klub Kopernik
ul. Galileusza 8

środa
16:00 – 18:00


Biblioteka Plewiska
ul. Grunwaldzka 612A

wtorek
16:45 – 17:45

DK Orle Gniazdo
os. Lecha 43

środa
17:45 – 18:45

Biblioteka Plewiska
ul. Grunwaldzka 612A

czwartek


Szkoła Podstawowa nr 61
Szczepankowo 74

piątek
14:30 – 15:30

DK Na Skarpie
os. Piastowskie 104

piątek
18:00 – 19:00

Luty

Marzec 2020

Kwiecień
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Wydarzenia dla Marzec

1

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

2

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

3

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

4

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

5

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

6

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

7

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

8

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

9

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

28

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

29

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

30

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla Marzec

31

Brak wydarzeń