Przygoda z Minecraft
Bezludna wyspa

przetrwanie i budowanie


Grupa graczy w czasie rejsu statkiem rozbija się u brzegów bezludnej wyspy. Wspólnym wysiłkiem muszą przetrwać. Aby tego dokonać, rozbitkowie muszą wykonywać zadania oraz odbudować okręt, którym wrócą do domu.

Koszt 35 zł/2h zajęć

Przygoda z Minecraft
Ucieczka z więzienia

przetrwanie i escape


Zostaliście zamknięci w więzieniu, aby się wydostać i uciec, musicie rozwiązać wiele zagadek, znaleźć ukryte przedmioty, rozpracować mechanizmy i wykonać inne ekscytujące zadania. Pamiętajcie, że bez współpracy może się nie udać!

Koszt 35 zł/2h zajęć

Przygoda z Minecraft
Lot w kosmos

przetrwanie i budowanie


Jesteście zdobywcami kosmosu. Musicie szybko zbudować rakietę, która pomieści wszystkich graczy. Po udanym lądowaniu na nowej planecie, będziecie musieli zbudować bazę, aby móc przetrwać i skolonizować nowy świat.

Koszt 35 zł/2h zajęć

Przygoda z Minecraft
Obrona zamku

przetrwanie i walka z potworami


Razem z innymi graczami przygotowujesz obronę zamku i jego skarbu. Dobrze wykorzystaj czas na przygotowania przed bitwą, zbierz zapasy, zadbaj o uzbrojenie oraz sprawdź fortyfikację. Będziesz musiał stawić czoła razem z innymi graczami ogromnym siłom wroga. Do boju!

Koszt 35 zł/2h zajęć

Przygoda z Minecraft
Sekretne laboratorium

przetrwanie i walka z potworami


Razem z innymi graczami znajdujecie się w tajnym wojskowym laboratorium, w którym nieszczęśliwy wypadek spowodował uwolnienie mutantów, nad którymi tutaj eksperymentowano. Waszym zadaniem jest zapobiec ucieczce i utrzymać wasze sekrety w tajemnicy przez światem.

Koszt 35 zł/2h zajęć

Przygoda z Minecraft
Sky block

przetrwanie i zadania


Znany wielu osobom nietypowy świat w Minecrafcie, w którym pojawiamy się na małych latających wyspach. Na początku gracze będą posiadać tylko podstawowe narzędzia i surowce. Wraz z rozwojem gry będą musieli znaleźć sposób na przejście na inne wyspy oraz szybkie i efektywne zdobywanie surowców.

Koszt 35 zł/2h zajęć

Edycja świata z World Edit
poziom podstawowy


Chciałbyś nauczyć się szybko budować wielkie konstrukcje za pomocą kilku komend lub kliknięć myszką? To idealny sposób, aby poznać tajniki magicznej różdzki. Podstawy obejmują m.in. proste zaznaczanie, zmianę bloków, budowę prostych figur geometrycznych oraz "malowanie" pędzlem 3D. Od teraz tworzenie map już nie będzie takie trudne!

Koszt 105 zł/3x2h zajęć

Redstone & Command Blocks
poziom podstawowy


Zastanawiałeś się kiedyś jak działają ogromne mechanizmy z czerwonego kamienia i bloków komend? Poznasz ich działanie oraz nauczysz się jak budować mechanizmy ułatwiające grę w Minecrafcie, także w trybie wieloosobowym. Będziesz chciał zbudować arenę walk, system metra lub mapę przygodową? Zautomatyzuj to!

Koszt 70 zł/2x2h zajęć

Tworzenie własnych serwerów
poziom podstawowy


W cenie zajęć otrzymujesz 30 dni działania własnego serwera Minecraft. Dowiesz się, jaki silnik wybrać, jak skonfigurować, czym są wtyczki do niektórych serwerów oraz przygotujesz serwer do gry ze swoimi znajomymi! Idealny sposób na rozpoczęcie przygody z własnym serwerem i wspólnego grania ze znajomymi.

Koszt 80 zł/2x2h zajęć

Tworzenie własnych serwerów
Administrowanie i moderowanie serwerem


Jesteś administratorem lub moderatorem na serwerze Minecraft? A może chciałbyś kiedyś nim zostać? Na naszych zajęciach nauczysz się jak sprawdzać m.in. działania graczy na serwerze, przydzielać działki graczom i jak korzystać z bardziej zaawansowanych komend. To wszystko z poziomu gry!

Koszt 70 zł/2x2h zajęć

Jak przebiegają zajęcia?

Razem będziemy wytężać swoją wyobraźnię i umiejętności konstruktorskie, rozwiązywać zadania, aby osiągnąć cel gry. Zadania, które dzieci mają do wykonania rozwijają logiczne myślenie, pobudzają kreatywność oraz uczą współpracy w zespole.
W podanym terminie łączymy się za pomocą platformy Discord, która umożliwia wzajemną komunikację pomiędzy dziećmi a trenerem, oraz udostępniamy widok ze swoich ekranów. Do gry dołączamy na podany wcześniej serwer online. Zostajemy przeniesieni przez prowadzącego do odpowiedniej części przygotowanej mapy.
Prowadzący przedstawia zasady gry, nadzoruje całość i w razie potrzeby pomaga graczom.

Co jest potrzebne, aby dołączyć do zabawy?

Dostęp do komputera wyposażonego w mikrofon oraz słuchawki lub głośniki oraz stabilne połączenie z internetem.
Należy posiadać zakupioną we własnym zakresie grę Minecraft – Java Edition (dostępne dla systemów Windows, MacOS oraz Linux. Koszt 100 zł).
Pobieramy bezpłatny program Discord służący do komunikacji z prowadzącym i innymi uczestnikami gry.
Aby instalacja przebiegła sprawnie, przesyłamy odpowiednie instrukcje oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Dodatkowo dla zajęć Tworzenie własnych serwerów poziom podstawowy i średniozaawansowany:

W cenie zajęć uczestnicy otrzymują serwer na 30 dni u naszego partnera
CraftHost.pl

Przed zajęciami należy założyć tam konto, a podczas samych zapisów należy podać dokładny login użytkownika. W przypadku błędnego podania loginu lub braku, serwer może zostać uruchomiony z opóźnieniem.