Przygoda z Minecraft
Bezludna wyspa

przetrwanie i budowanie


Grupa graczy w czasie rejsu statkiem rozbija się u brzegów bezludnej wyspy. Wspólnym wysiłkiem muszą przetrwać. Aby tego dokonać, rozbitkowie muszą wykonywać zadania oraz odbudować okręt, którym wrócą do domu.

Koszt 40 zł/2h zajęć
20 lutego (sobota) 10:00-12:00
dla klas I-III

Przygoda z Minecraft
Lot w kosmos

przetrwanie i budowanie


Jesteście zdobywcami kosmosu. Musicie szybko zbudować rakietę, która pomieści wszystkich graczy. Po udanym lądowaniu na nowej planecie, będziecie musieli zbudować bazę, aby móc przetrwać i skolonizować nowy świat.

Koszt 40 zł/2h zajęć
20 lutego (sobota) 12:15-14:15
od klasy IV

Edycja świata z World Edit
poziom podstawowy


Chciałbyś nauczyć się szybko budować wielkie konstrukcje za pomocą kilku komend lub kliknięć myszką? To idealny sposób, aby poznać tajniki magicznej różdzki. Podstawy obejmują m.in. proste zaznaczanie, zmianę bloków, budowę prostych figur geometrycznych oraz "malowanie" pędzlem 3D. Od teraz tworzenie map już nie będzie takie trudne!

Koszt 80 zł/2x2h zajęć
Cykl zajęć: 6 i 13 marca (soboty) 10:00-12:00
od klasy III

Redstone & Command Blocks
poziom podstawowy


Zastanawiałeś się kiedyś jak działają ogromne mechanizmy z czerwonego kamienia i bloków komend? Poznasz ich działanie oraz nauczysz się jak budować mechanizmy ułatwiające grę w Minecrafcie, także w trybie wieloosobowym. Będziesz chciał zbudować arenę walk, system metra lub mapę przygodową? Zautomatyzuj to!

Koszt 80 zł/2x2h zajęć
Cykl zajęć: 6 i 13 marca (soboty) 12:15-14:15
od klasy III